ORGANIGRAM SKD HERTSBERGE
Stamnummer 07203
01-01-2008
RAAD VAN BESTUUR
DAGELIJKS BESTUUR
JEUGDBESTUUR
SPORTIEVE CEL ONDERBOUW
SPORTIEVE CEL MIDDENBOUW
SPORTIEVE CEL BOVENBOUW
ADRESSENLIJST VAN SKD HERTSBERGE :
RAAD VAN BESTUURDERS :
Jean-Pierre VAN EEGHEM Vrijbosstraat, 14, 8020 Hertsberge 050/27 52 65 – 0175/24 79 24 Voorzitter/Gerechtigd Correspondent Lid van Raad van Bestuur |
Gilbert CAENEPEEL Elf Julistraat, 33, 8020 Oostkamp 050/82 46 28 – 0496/72 27 07 Secretaris seniors en jeugd Lid Raad van Bestuur |
Ivan HURTECANT Stuivenbergstraat, 88 8020 Oostkamp 050/82 44 05 – 0475/42 60 88 Schatbewaarder – Financieel beheer Lid Raad van Bestuur |
Geert DECLERCK Legendaledreef, 50, 8020 Oostkamp 0494/70 73 00 Public Relations – Sponsorscontracten Lid Raad van Bestuur |
Bart CAENEPEEL Torhoutsestr., 98, 8020 Ruddervoorde 050/27 52 34 – 0477/58 55 76 Jeugdcoördinator Lid Raad van Bestuur |
Geert Deloof Kapellestraat, 23, 8020 Oostkamp 0498/17 86 02 gdeloof@gmail.com Webbeheer, Interne-Externe communicatie Lid Raad van Bestuur |
Luc Debranbander Den Akker, 70, 8730 OEDELEM 050/790161 - 0478/848500 luc_de-brabander@hotmail.com Voorzitter sportieve cel Lid Raad van Bestuur |
Filip Van Eeghem Varendreef, 121, 8750 WINGENE 0478/316289 filip.vaneeghem@bavik.be Voorzitter jeugdbestuur Lid Raad van Bestuur |
DAGELIJKS BESTUUR :
Jean-Pierre VAN EEGHEM Eindverantwoordelijke |
Gilbert CAENEPEEL Verantwoordelijke adminstratie kantine - aankoop |
Bart CAENEPEEL Verantwoordelijke jeugd en tornooien |
Yvan HURETECANT
Financiën |
JEUGDBESTUUR :
TECHNISCHE COMMISSIE :
Bart CAENEPEEL - Koen VANHOVE - Tom VAN HULLE
PLOEGAFGEVAARDIGDEN :
Christophe RAHIER
Vincent BOUTLEGIER Lodistraat, 3, 8020 WAARDAMME 0476/60 09 88 Ploegafgevaardigden U8 |
Tom MERGAERT Watersnipstraat, 3, 8020 WAARDAMME 0473/35 08 69 Jan VERGISON Laurierstraat, 5, 8020 RUDDERVOORDE 0473/51 02 37 Ploegafgevaardigden U9 |
Kyra LEGEIN Krekelstraat, 16, 8750 ZWEVEZELE 0496/68 19 68 Wim DEPESTEL Lisseweg, 7, 8020 WAARDAMME 050/27 60 27 Ploegafgevaardigden U11 |
Bjorn CAENEPEEL Torhoutsestraat, 9, 8020 RUDDERVOORDE 0478/19 67 48 Bart CAENEPEEL Torhoutsestraat, 9, 8020 RUDDERVOORDE 0477/58 55 76 Ploegafgevaardigden U13 |
Vera DESLOOVERE Karel Ledegankstraat, 7, 8020 OOSTKAMP 050/82 62 79 - 0477/96 03 37 Tanja MAERTEN Proosdijstraat, 23, 8020 OOSTKAMP 050/27 90 33 Ploegafgevaardigden U15 |
Filip VAN EEGHEM Varendreef, 121, 8750 WINGENE 050/67 45 96 - 0478/31 62 89 Jo DEVOS Hazelnotendreef, 32, 8750 WINGENE 050/34 76 80 Ploegafgevaardigden U17 |
Geert DECLERCK Legendaledreef, 50, 8020 OOSTKAMP 0494/70 73 00 Cedric CORNELIS Maréchalstraat, 60, 8020 OOSTKAMP 050/82 72 22 Ploegafgevaardigden knapen U21 |
Luc DEBRABANDER Den Akker, 70, 8730 OEDELEM 0478/84 85 00 Ploegafgevaardigde BELOFTEN |
Yves VERKEST Verbindingsstraat, 1, 8020 HERTSBERGE 050/54 85 54 - 0473/89 03 73 Ploegafgevaardigde A-Team |