Klik hier om dit document te downloaden
WEDSTRIJDENSCHEMA DUIVELTJES: Zondag 17 april 2011 : (2 x 15 minuten)
VOORMIDDAGPROGRAMMA :
uur: |
Ploeg: |
Ploeg: |
Terrein: |
Uitslag : |
°2004 -05 : U7 |
|
|
|
|
08.45 uur: |
SKD Hertsberge B |
KSV Jabbeke |
1 |
|
08.45 uur: |
RFC Lissewege |
VK Dudzele |
2 |
|
08.45 uur: |
KSV Roeselare |
Cercle Brugge KSV |
3 |
|
08.45 uur: |
K. Dosko St-Kruis |
KDC Ruddervoorde |
4 |
|
°2003: U8 |
|
|
|
|
09.25 uur: |
FC Veldegem B |
KSV Jabbeke |
1 |
|
09.25 uur: |
VV Sparta Ursel |
SKD Hertsberge |
2 |
|
°2004-05 : U7 |
|
|
|
|
10.05 uur |
SKD Hertsberge B |
RFC Lissewege |
1 |
|
10.05 uur |
KSV Jabbeke |
VK Dudzele |
2 |
|
10.05 uur |
KSV Roeselare |
K. Dosko St-Kruis |
3 |
|
10.05 uur |
KDC Ruddervoorde |
Cercle Brugge KSV |
4 |
|
°2003: U8 |
|
|
|
|
10.45 uur : |
FC Veldegem B |
VV Sparta Ursel |
1 |
|
10.45 uur : |
KSV Jabbeke |
SKD Hertsberge |
2 |
|
°2004-05 : U7 |
|
|
|
|
11.35 uur: |
SKD Hertsberge B |
VK Dudzele |
1 |
|
11.35 uur: |
KSV Jabbeke |
RFC Lissewege |
2 |
|
11.35 uur: |
KSV Roeselare |
KDC Ruddervoorde |
3 |
|
11.35 uur: |
K. Dosko St-Kruis |
Cercle Brugge KSV |
4 |
|
°2003: U8 |
|
|
|
|
12.15 uur: |
FC Veldegem B |
SKD Hertsberge |
1 |
|
12.15 uur: |
KSV Jabbeke |
VV Sparta Ursel |
2 |
|
WEDSTRIJDENSCHEMA DUIVELTJES: Zondag 17 april 2011 : (2 x 15 minuten)
NAMIDDAGPROGRAMMA:
uur: |
Ploeg: |
Ploeg: |
Terrein: |
Uitslag : |
°2004 -05 : U7 |
|
|
|
|
13.30 uur: |
SKD Hertsberge A |
KSC Beemem |
1 |
|
13.30 uur: |
KSKV Zwevezele |
Dosko Kanegem |
2 |
|
°2003: U8 |
|
|
|
|
13.30 uur: |
OMS Ingelmunster |
FC Veldegem A |
3 |
|
13.30 uur: |
KEG Gistel A |
KFC Lichtervelde |
4 |
|
14.10 uur: |
KEG Gistel B |
KSK Steenbrugge |
1 |
|
°2002: U9 |
|
|
|
|
14.10 uur: |
SKD Hertsberge A |
VK Dudzele |
2 |
|
14.10 uur: |
VK Adegem |
KSKV Zwevezele |
3 |
|
14.10 uur: |
RFC Lissewege |
K. Exe. Zedelgem |
4 |
|
14.50 uur: |
KSK Steenbrugge |
SKD Hertsberge B |
1 |
|
14.50 uur: |
Torhout 92KM |
KSV Oostkamp |
2 |
|
°2004-05 : U7 |
|
|
|
|
14.50 uur: |
SKD Hertsberge A |
Dosko Kanegem |
3 |
|
14.50 uur: |
KSC Beemem |
KSKV Zwevezele |
4 |
|
°2003: U8 |
|
|
|
|
15.30 uur : |
OMS Ingelmunster |
KEG Gistel B |
1 |
|
15.30 uur : |
KEG Gistel A |
FC Veldegem A |
2 |
|
15.30 uur : |
KFC Lichtervelde |
KSK Steenbrugge |
3 |
|
°2002: U9 |
|
|
|
|
15.30 uur : |
SKD Hertsberge A |
VK Adegem |
4 |
|
16.10 uur: |
VK Dudzele |
SKD Hertsberge B |
1 |
|
16.10 uur: |
RFC Lissewege |
KSKV Zwevezele |
2 |
|
16.10 uur: |
Torhout 92KM |
K. Exe. Zedelgem |
3 |
|
16.10 uur: |
KSV Oostkamp |
KSK Steenbrugge |
4 |
|
°2004-05 : U7 |
|
|
|
|
16.50 uur: |
SKD Hertsberge A |
KSKV Zwevezele |
1 |
|
16.50 uur: |
KSC Beemem |
Dosko Kanegem |
2 |
|
°2003: U8 |
|
|
|
|
16.50 uur: |
OMS Ingelmunster |
KSK Steenbrugge |
3 |
|
16.50 uur: |
KEG Gistel A |
FC Veldegem A |
4 |
|
17.30 uur : |
KEG Gistel B |
KFC Lichtervelde |
1 |
|
°2002: U9 |
|
|
|
|
17.30 uur : |
SKD Hertsberge A |
RFC Lissewege |
2 |
|
17.30 uur : |
VK Dudzele |
KSKV Zwevezele |
3 |
|
17.30 uur : |
VK Adegem |
KSV Oostkamp |
4 |
|
18.10 uur: |
Torhout 92KM |
SKD Hertberge B |
1 |
|
18.10 uur: |
KSK Steenbrugge |
K. Exe. Zedelgem |
2 |
|